BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 9175055
nr 917 5055
Ljuskrona
Malm, 1700-tal, (proveniens Nils Wendel), höjd: 55 cm
Utrop:
12.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:43:28
10/10 07:24:50